Prosinec 2007

My sad fairy!

31. prosince 2007 v 14:33 Všehomix
MÁ SMUTNÁÁ VÍLA !!!

Angelina Jolie: Anorexie?

31. prosince 2007 v 10:06 Reportáže
ANGELINA JOLIE : ANOREXIE ?
Byly doby, kdy o ní snily miliony mužů. Teď je ale všechno jinak. Hollywoodská star Angelina Jolie (32) postupem času srazila svoji váhu nevídaným způsobem. A hubne dál! Čti dáál a dozvíš se víííce zajimavých věcí ...

Happy New Year !

31. prosince 2007 v 8:42 Všehomix
Ahojíí tak všechno nejlepší do Nového roku, ať vykročíte tou správnou nohou, kdo si dává předsevzetí tak ať mu dlouho vydrží a hlavně dávejte na sebe všichni velký pozor, ať se vám nic nestane, takže to moc s alkoholem nepřehánějte :o) Pááááááá
MySpace Graphics


Nechte se vlákat do čajovny, ozdravíte mysl i zhubnete!

30. prosince 2007 v 9:30 | super.cz |  Reportáže
NECHTE SE VLÁKAT DO ČAJOVNY, OZDRAVÍTE MYSL I ZHUBNETE !
Venku mrzne až praští, zima nám leze pod kabáty. Pro takové dny je voňavý šálek čaje jako stvořený. Nemusíte si ho vychutnávat jen doma - zajděte s přáteli do čajovny! Než na horký šálek vyrazíte, vyzbrojte se vědomostmi, které se vám budou hodit. Čti dááál a dočteš se spousty zajímavých věcí :o)

Karolina Kurková je krev a mlíko!

29. prosince 2007 v 15:00 Reportáže
KAROLINA KURKOVÁ JE KREV A MLÍKO !
Na celosvětový diktát anorexie nebo alespoň nezdravé podváhy Karolina Kurková (23) naštěstí neslyší. Česká topmodelka není žádná křehotinka, které lze na molu s přehledem spočítat žebra i ze zadních řad. Čti dááál a dočteš se vííc :o)

Poděkování :o)

28. prosince 2007 v 21:55 Všehomix
Jinak jsem vám málem zapomněla poděkovat za včerejší rekordní návšťěvnost 106 lidiček :o) Jupíííííííí děkujiiii váááááám. Mááám váááás mooooc rááda :o*

Pá - 28. prosince 2007

28. prosince 2007 v 20:36 Aktuality mého dne :o)
Ahojííí andílci,
dneska byl zupa den, zase jsem byla na bazéně plavat, celé dvě hodinky jen pláávat, plááávat .... :oD No néé já byla i na tobogánu, ten jsem si nemohla nechta ujíít :oD Juuuj holky ale jaký tam byl pěkný klučina, mohlo by mu být tak 17, no celkem mladý, ale to jeho vymakaný tělo, no jůůůj a k tomu ten krásný úsměv, upě jsem se rozplývala :o) jenže jak si teď tak uvědomuju, jáá taká tlustá, samý špek, chjooj ....... Musím se zase začít hlídat a omezovat v jídle, jenže jak to mám udělat, když mě pořad doma hlídá máma a kupuje samé dobroty :o( Zase na mě padá depka .... je to hnus. Aspoň, žhe ke mě zítra přijede kámoška Martinka a zas budem vymýšlet ty naše kraviny, aspoň se nebudu nudit a bude prča :o) Jinak jak jsem tadyk psala s tou mou razantní změnou v mém životě, tak pomalu začínám, barva mi leží na stole, jen rozhodnout den, kdy si je nabarvit, taky u kámošů už rýsuju menší změnu, ale prozatím ještě nic moc, jinak u mého plánu zhubnout, tak začla jsem každý den dělat nějaký sport ale, žhe bych zase omezila jídlo, to mi fakt nejde ! Jsem z toho nešťastná a na dně !!! Jinak jsem se ještě dááál nedostala :o( Tak mi držte pěsti. Taky mě strašně poslední dobou štve blog, pořád blbne a ne jen mi, zase tam mají nějaké poruchy nebo jak to nazvat !!!!! Měli by s tím udělat pořádek, třeba mi hodiny trvá než se nějaký článek uloží, nebo jestli se vůbec uloží. Moc článku teď nepřidávám, asik jak jste si už všimly pže to fakt nejde a nemám na to nervy !!!! No nic snad to bude už lepší :o) Měj te se a prosím zanechte tadyk nějaké vzkazy nebo hlasujte v anketách moc mě to potěší :o) děkujiiii vááám ....


No !!!

27. prosince 2007 v 21:28 Všehomix
Přesně tak žádné sladkosti ... Jak se říká : Vtěřiny v ústech, roky na stehnech !!!!!
37 kB


Krainová: Setkání s anorektičkou ji rozplakalo!

27. prosince 2007 v 17:14 | super.cz |  Reportáže
KRAINOVÁ : SETKÁNÍ S ANOREKTIČKOU JI ROZPLAKALO !
Simona Krainová otevřeně bojuje proti anorexii.
(Simona Krainová otevřeně bojuje proti anorexii!)
Modelka Simona Krainová (34) vyděsila návštěvníky brněnského obchodního centra, když se jala podepisovat odhalený billboard s anorektičkou. Obří plakát je totiž součástí kampaně módní značky, jejíž je modelka tváří.
"Jedním z důvodů, proč jsem se stala tváří této italské značky, je jejich boj proti anorexii," přiznala modelka, která otevřela další obchod RARE a Nolita v brněnské Vaňkovce.
Simona Krainová otevřeně bojuje proti anorexii.
(Simona se s modelkou osobně setkala.)
Simona se s francouzskou modelkou a herečkou Isabelou Caro, která od patnácti let bojuje s anorexií, osobně setkala.
"Bylo to strašné. Když jsem viděla ty její nohy, které jsou stejně hubené jako moje ruce, vytryskly mi slzy. Je to opravdu děsivý příběh, který zřejmě neskončí šťastně," vzpomíná na setkání s dívkou z billboardu, které je 27 let a váží pouhých 31 kg, Krainová.
"V Itálii chtějí dokonce kampaň zakázat, protože prý není hezká. Ale já myslím, že je správné ukázat světu, co děvčata dokážou jen proto, aby se mohla stát modelkami," říká Simona.

Čt - 27. prosince 2007

27. prosince 2007 v 10:24 Aktuality mého dne :o)
Wau, jinak ahojkíííí andílci moji,
Nedokážu uvěřit, ale jak jsme byli na ten první svátek u babči tak jsem to v pohodě přežila. Nenutila mi jíst ty její dobroty ani nic jiného, snědla jsem jen oběd a k tomu rajčatový salát ... takovou babču neznám :oD Taky jsem asi po roce viděla zase svýho strejdu, bylo prima,fakt sranda :oD Taky jsem tam s brašinem měli ještě dáreček, dostala jsem sprchový gel Fa a k tomu sprey Fa. To se mááám :o)
Rozhodla jsem se, žhe svůj nudný a stereotypní život změním. Za svým nynějším životem udělám jak se říká velkou tlustou čáru !!! Začnu nejprve u sebe sama, takže změním svůj vzhled, pak hubnutí, můj pokoj, kámoše, školu atd. ... udělám prostě ve všem nějaké změny. No to jsem zase zvědavá jak to dopadne :oD Na nový rok si žádné předsevzetí asi dávat nebudu, pže se říká, žhe se to nikdy nedokáže to co si slíbíš. Takže začnu odedneška. Dneska jsi už jdu koupit new barvu na vlásky ještě newím ale jakou :o) a pak hned jdu s rodiči a brašinem na bazén, chce to po svátcích pohyb a přece chci pořád zhubnout na svou vysněnou váhu néé :o) A copak vy andílci jak bojujete vy ? A budete si dávat nějaké novoroční předsevzetí ???

Pražský casting České Miss 2008: Anorexie i špeky!

26. prosince 2007 v 10:10 | super.cz |  Reportáže
Pražský casting České Miss 2008: Anorexie i špeky!
O účast v soutěži Česká Miss je rok od roku větší zájem. Proto i pro rok 2008 se přihlásilo spoustu dívek, které zatoužily dosáhnout na tu nejvyšší metu. Na pražský casting v hotelu Marriot se ale dostavily i některé dívky, které v sobě neměly kousek soudnosti.
I když se na pražském kole, které 3. prosince uzavřelo sérii castingů, objevilo spoustu krasavic, některé dívky zásadně nesplňovaly požadavky adeptek na Českou Miss 2008. "Tak tohle už hraničilo s anorexií," ozývali se porotci, když spatřili dívku, která ke své výšce měla tak nízkou váhu, že by se jí dala počítat žebra.
Dívka, která překvapila extrémně štíhlou postavou.
(Dívka, která překvapila extrémně štíhlou postavou.)
Další dívky i přes štíhlou postavu disponovaly celulitidou, hlavně v zadních partiích těla, nebo naopak měly příliš široké boky a silná stehna. Při přehlídce v plavkách měly za úkol komunikaci v cizím jazyce a i tady se ukázalo, že některé adeptky přemohla obrovská tréma. Do této fáze se probojovalo čtyřicet dívek. V závěru se pak před porotu dostala polovina z nich. Krásky se představily tentokrát ve vlastních večerních šatech a odpovídaly na kameru na otázky poroty.
Dívka, která překvapila extrémně štíhlou postavou.
(Jiné zase překvapily kypřejšími tvary.)
Dívka, která překvapila extrémně štíhlou postavou.
(Někdo zaujal pánskou porotu bujnými vnadami.)
Dívka, která překvapila extrémně štíhlou postavou.
(Tato dívka předvedla perfektní konverzaci v anglickém jazyce.)
V porotě zasedly i Česká Miss 2007 Lucie Hadašová a Eva Čerešňáková s Lilian Sarah Fischerovou. ,, Mou favoritkou je dívka číslo 123 ´´ prozradila Hadašová.
Dívka, která překvapila extrémně štíhlou postavou.
(Tato dívka se stala favoritkou České Miss 2007 Lucie Hadašové.)
Dívka, která překvapila extrémně štíhlou postavou.
(Lucie Hadašová pečlivě sledovala projev adeptek.)
Na tento casting se dostavila i ředitelka České Miss Michaela Maláčová. "Myslím, že máme z čeho vybírat a dívky jsou rok do roku připravenější." Michaela před dvěma týdny porodila své druhé dítě, syna Arona. Přesto na ní těhotenství nebylo vůbec poznat. "Mám od přírody sportovní postavu, diety žádné nedržím," prozradila.
Dívka, která překvapila extrémně štíhlou postavou.
(Michaela Maláčová je s dívkami spokojená.)
Série castingů odstartovala 26. listopadu v Karlových Varech, na řadě pak byly další v Brně, Pardubicích a Ostravě.
Dvanáct nejlepších dívek, které vzejdou z prosincového pražského semifinále, čeká 2. února velkolepý finálový večer, který bude vysílat v přímém přenosu televize Nova. Vítězky získají kromě cesty do Thajska ceny za více než pět milionů korun.

Po - 24. 12. 2007

24. prosince 2007 v 20:24 Aktuality mého dne :o)
Ahojííí zlatíčka moje,
tak co jak jste spokojené s ježíškem a dárečkama, které vám nadělil ??? Já jsem šťastná, dostala jsem vše co jsem si přála, až na nové pyžamko, ale i tak jsem dostala spoustu dárků. Pod stromečkem jsem našla : toaletní vodu, parfém, plyšáčka, hrníček, mobilek, podkolenky, houbku, dva trička, dvě mikiny, kupodivu jsem dostala digitální váhu, kterou jsem opravdu nečekala. Hned jsem se zvážila a byla jsem překvapená kolik ukazuje, pže jsem najezená k prasknutí, ještě z večeře a vážím 56 kg, což mě překvapilo. Takže konečně se zase začnu každý den vážit a hlídat si svou váhu .... zanechejte mi komentíky co hezkého jste dostaly vy, klidně se pochlubte :o) PS: Jinak zítra ji první svátek vánoční a my jako každým rokem jedeme na oběd k babičce, to zase bude, všechno to jídlo, vůbec se tam netěším, jak do mě bude všechny ty sladkosti cpááát !!! Zítra vám dám vědět jak jsem dopadla, tak mi držte palečky :o) Právě se chystám se jít koukat na DVD Harryho Pottera a Fénixův řád, kterého dostal pod stromek brašin :oD

Vánoční videa

24. prosince 2007 v 12:35 Všehomix

Po - 24. prosince 2007

24. prosince 2007 v 10:37 Aktuality mého dne :o)
Veselé Vánoce
a šťastný nový rok
vám všem přeje Kristýna

Prosím ať je to jen příšerný sen, který brzy skončí !!!

18. prosince 2007 v 20:48 Aktuality mého dne :o)
Ahoj všem,
zároveň se vám všem chci omluvit, ale v blogu na pár týdnů pokračovat nebudu. Jak už jste mohli slyšet ve zprávách stala se velmi vážná tragická nehoda v Karviné, kde přejel 58 letý muž dvě 17 leté studentky Střední zdravotnické školy v Karviné a zároveň to byly mé spolužačky a jedny z mých nejlepšejších kámošek :o( Newím co na to říct !!! Bohužel Eliška svým zraněním na místě podlehla, a Evička je ve velmi kritickém stavu. Holky a všichni doufejte, žhe se z toho Evička v pořádku dostane a bude brzy zase mezi námi ve třídě, už teď se mi po obou stýzká !!! Taky chci říct, za všechny holčiny z mé třídy 2.B, žhe na Elišku budeme vždy a pořád vzpomínat jen v dobrém, byla to úžasná, hodná, milá, ochotná holčinka, která nám všem bude mocinki chybět a máme ji na vždycky uloženou v naších srdcích ;o( Máme vás obě dvě mooooc rády !!! Tak doufám, žhe mě chápete a budete dále chodit na můj blog. Brzy se zase k němu vrátím, jen co budu schopná. je to totiž veliká rána do mého života a musím se s ní vypořádat, což bude velice těžké ................................

Pusť uvidíš :oD

16. prosince 2007 v 10:22 Všehomix
Ááá jsou úžasné ...
Cvrček, mimozemšťan no to je fuk :oD
Úíííí uaaa ......
No fůůůůj, žhe se nestydíš :oD