Květen 2009

30. května 2009

30. května 2009 v 15:50 | DodInkA |  Aktuality mého dne :o)
Ahooj holky moje,
jakpak se máte ? Já strašně, před týdnem se se mnou rozešel můj přítel, nějak to špatně nesu psychicky i fyzicky, nějak mě z toho všeho stresu a nervů bolí už týden žaludek, takže v úterý si zajdu k doktorce, proto jsem tadyk celý týden nic nepřidala, zhubla jsem 2 kila, ani se tomu nedivím x´( ale teda upřímně radši bych měla ty dva kila navííc a i zpátky svého přítele ... Dneska jsem měla tak maximálně 10 piškotů což bylo na snídani a k obědu pár uvařených brambor, nic víc bych nepozřela x( Rozpiplávat proč se se mnou rozešel tadyk nebudu ... Ve škole je to v klidu, vlastně mě už včera škola zkončila. Od pondělka nastupuju do nemocnice na praxi, budu mít ranní a odpolední směny x( což se vůbec netěším, práce zdravotní sestřičky mě vůbec nebaví, nevím proč jsem na SZŠ vlastně lezla x( všechno se mi poslední dobou bortí ... Právě ležím v posteli bolí mě žaludek a šíleně se nudím, nemám co dělat, venku je hnusné počasí, kámošky nemají čas a přítele nemám x´( je to hroznýý ... Je toho moc co byhc vám tady chtěla říct, ale nějak na to už nemám síly. Chci být zase šťastnáá, to je tak moc nesplnitelný přání ?????????? !!!!!!!!!!!
Tak kapitolu synci a já jsem uzavřela ..... teď kluka nějakou dobu nechci ... myslím že chvíli být sama není na škodu, aspon se můžu plně soustředit na autoškolu, a stejnak za chvilku jsou prázdky a je potřeba si užívat na plno no ne xD kvůli klukům nemá cenu se trápit x)

Pět porcí denně - je to moc ?

16. května 2009 v 11:56 | DodInkA |  Dietky
PĚT PORCÍ DENNĚ - JE TO MOC ?

Nabídka čerstvého ovoce

Správně bychom měli sníst alespoň pět porcí ovoce a zeleniny za den. Víte ale proč a co dělat, když vám to nevyjde?

Právě ovoce a zelenina (ale nejen ta) obsahuje vysoké množství antioxidantů - vitamínů, minerálů a rostlinných barviv. Když se dostanou do našeho těla, naváží se na naše vlastní antioxidanty a posílí jejich účinnost v boji proti škodlivým volným radikálům.


So - 16.5.09

16. května 2009 v 11:30 | DodInkA |  Mááá váha

VÁHA
RÁNO
62,7 kg
VEČER
63,5 kg

So - 16. 5. 2009

16. května 2009 v 10:10 | DodInkA |  Můj jídelníček
Snídaně :
nic
Svačina :
nic
Oběd :
Hovězí polévka 200 ml / 389 kJ
Halušky 130 g / 697 kJ
Svačina :
nic
Večeře :
3 rohliky s mrkví x(
DENNÍ PŘÍJEM :
radši nepočítám x(
Tekutiny :
1,5 l minerálky
Cvičení :
nic x(

So - 16. května 2009

16. května 2009 v 9:36 | DodInkA |  Aktuality mého dne :o)
Ahojíík jakpak se máte ?
Já pořád nic moc x( Normálně mi neuvěříte, můj přítel včera přijel za mnou s omluvou a kytkou v ruce ... noo nechápala jsem xD jako je to od něj mooooc krásnýýý, ale ti chlapi si fakt myslí, že kytkou vše zpraví x( pořád jsem na něj naštvaná, za to jak mi ubližuje x( Důvod co mi udělal naposledy tadyk nezvěřejním pač tento blog můžou číst lidé, u kterých nechci aby to věděli x)
Právě ležím s noťasěm v posteli xD je to užasnýý, jsem se na noťas tak moc těšila, jsem ho dostala předčasně k narozeninám xD
Ode dneška se budu zase snažit se hlídat v jídle x) Pač jsem od letních prázdnin přibrala 10 kg kvůli antině x( takže těch 10 kg chci do léta zhodit x) pač na mě už skoro žádný věci nejsou x( těžko se mi vše zhání, a do plavek nebo v sukni bych na veřejnosti nevyšla x´(. Můj přítel mi sám říká, že mám trochu silnější boky noo, a nejen ty boky .... i břicho a stehna x( Takžde dneska zde dám můj jídelníček po dlouhý době x)
Držte mi palečky ať se držíím x)
Mám Vás ráda :-*


click to comment

Připadám si jako tohle pírko, .... spadla jsem na zem, a citím na sobě velký břemeno ....

Čt - 14.5.2009

14. května 2009 v 20:26 | DodInkA |  Aktuality mého dne :o)
Už jsem zase v prdeli ..................................................... !!!!!!
Pomalu ale jistě padám zpátky na dnoo ....... a hádejte kvůli komu asi .... je to lehkéé ... kvůli klukovi x( Už nikdy vííce v mým životě se nechci zamilovat, zamilovanost přináší jen utrpení, trápení, bolest, vztek ..... x´( všichni kluci jsou hovada !!! Která z vás na to ještě nepřišla, tak určitě příjde x( Vim, že nemá cenu se kvůli nim trápit, ale ono to nejde ... Když se na vás vysere kámoška k tomu i kluk, rodiče jsou proti vám, ve škole to jde s váma zkopce máte nervy na dranc, nemám na nic chuť, ani hlad, ani náladu, pomalu ale jistě ztrácím všechny své přátelé .... nejhorší je, když se zamilujete do kluka, který si s vašimi city jen pohrává, jako v mém případě... Chci se z toho tadyk vypsat, ale ono už mi to nějak nepomáhá, víím jednu jedinou malinkou věc která by mi pomohla a to je Ana x´( Co mám dělat ??? Proč se to děje jen mě x(


Obrázky a citáty pro vkládání na webové stránky

A bohužel věříme zbytečně !!!!!!!!!!!!!!!!

Proč vždycky na to na co se těšíme, se musí nějak posrat ...
a to co moc chceme, moc si přejeme nikdy nedostaneme ....
no není to nespravedlivé x´(