Červen 2009

Thinspo 15.

19. června 2009 v 18:46 | DodInkA |  Thinspiration

click to comment
click to comment
click to comment

19. června 2009

19. června 2009 v 16:40 | DodInkA |  Aktuality mého dne :o)
Ahojíík zlatíčka,
předem vám všem kdo jste mi napsaly komentíky chci moc poděkovat pomohly jste mi =)
Konečně, že už je pátek odpoledne, měla jsem ranní a po celým tomhle týdnu jsem vyšťavená jak šťovíík =( Konečně celý víkend před sebou, dneska jen ležím v posteli a relaxuju, ven se jít nedá, leje jak z konve, nikdo nemá čas, takový počasí na depku =( Prostě mám pocit že je život nespravedlivý nezdá se vám to taky ? Jo zajímalo by mě kdy dostanete vízo ? já až v úterý 30.6. je nefér že celý měsíc mám místo školy praxi jsme maturitní obor a nedostáváme za to peníze a učni na učnáku dostávaj peníze =( K tomu všemu se pořád se mnou nebaví moje sesřenka takže pecka. Všechny moje kámošky dávají svým klukům přednost oproti kámošce .... nvm no já se nikdy nevysrala na kámošku i když jsem měla třeba rande s klukem, dala jsždy me přednost kámošce a tedka se mi to takhle hnusně vrací jo ..... Na praxi to je taky upě stejný .... holky krávy co jsou s námi na praxi tak se k pacientům chovají hnusně, ulívaj se z práce všechno hážou nám a oni nic nedělají a když už jo, tak to odflinkají a maj lepší známky než já a moje kámoška, no je to fér ?? nenííí =( nevím proč vždy vítězí špína, lež a další hnusné vlastnosti =( Jak holky který jsou namyšlený slepice a mají kluky, což kluci namyšlený bárbínky nemají rádi a chodí s nima, fakt nechápu. Pak koho by takový život celou dobu bavil ? Jinak v autoškole zatím v pohodě, včera mi dal test se značek bylo 50 otázek a z toho jsem měla 2 chyby takže vcelku dobrý no ne ? =) v úterý už mám jízdy, takže se budu učit rozjdez chjo se bojím to dopadne =D. V pondělí jdu ke kadeřnici, potřebuji nějakou menší z měnu tak uvidíme co mi vykouzlí na hlavě =) Kdyžtak pak zde hodím foto pokud budu vypadat k světu =).
Tak se zatím holky moje zlatý mějte brzy se zase ozvu =o*

click to comment

PS: Hubnutí a já, v poslední době nějak nejde dohromady, pač na praxi jsem 7 hod na nohách fyzicky vytížená na maximum, není to jak ve škole kde se celý den jen sedí, tam pořád někde lítám .... takže hodně jím abych nebyla slabá a měla dost sil, taky vstávání ve 4 hod ráno je dosti vyčerpávající tak se nedivte .... O prázdninách až budu doma se do hubnutí pustím po hlavě joo =) to vám slibuju =) a to teprve uvidíme zázraky =)

Tak bay bay

St - 10.června 2009

10. června 2009 v 18:24 | DodInkA |  Aktuality mého dne :o)
Ahoojíík lásenky,
dneska mám zase nějakou skleslou náladu x( jsem unavená, myslím že na mě něco leze, nějaká ta chřipajza, jako nevadilo by mi to, lepší ležet doma než být an tý pitomý praxi no ne ? Dneska to je zas pěkně vyvedený den, to vám teda povím x( jako na praxi byla upě dojebaná nálada u všech sester .... pak když jsem šla z praxe tak mě začal obtěžovat nějaký úchylný ožralý cigán x( chjoo bylo to nepříjemný bleee jsem se třepala jak ratlík, mi šahal furt an rameno a ucho a to normálně když jsem stála a červenou an přechodu, chápete to ? pak přestal pač přijížděly auta a tak x) ufff ještě že tak x) jsem měla štěstíí, od tedka se už vážně bojím chodit někde sama i za bílýho dne x( Holky já mám fakt tedka smolný období, napřed rozchod s přítelem, pak ta praxe (tedka u si zvykám ej to tam fajn x) ) ale za dva dny zase půjdu na jiný oddělení chirurgii septickou a to bude teprve peklo x´( tam se netěším, už aby byly prázdniny, no tedka ještě k tomu, od toho rozchodu což jsou 3 týdny jsem zalezlá jen doma s mou sebelítostí, pač na mě žádný kámošky nemaj čas .. spíš už ani žádný kámošky nemám, pač všechny mají přítele, takže jsou jen s nima nebo s jinýma kámoškama, to je hnus co x( je na tom někdo stejně jako já ?? x( snad ne nikomu tohle nepřeju x( bych šla někde na diskotéku, ale kam bydlím na vesnici nic tu není a když je tak stejnak nemám s kým jít x( takhle ale kluka svých snů nikdy nepoznám, ani new přátele pokud budu sedět furt doma x( Holky poraďte mi mooooc prosíííím .....

Porovnání

7. června 2009 v 10:05 | DodInkA |  Všehomix
Která je pěknější ???


Mě osobně se teda nelíbí ani jedna, ale dkyž už mám porovnat, tak postavu má hezčí ta v tom zeleným a obličej má hezčí ta v růžovým x)

Aktuální pixelky

7. června 2009 v 9:25 | DodInkA |  Pixelky

datum→ ------
čas→ --
počasí→ ------
jídlo→ ------
pití→ --
oblečení→ -
TV→-- --
music→ --- -
ICQ→---------
práce na PC→ -- -
škola → -
kluci→ ---
nálada→ --
namalovaná → - -

7. června 2009

7. června 2009 v 9:09 | DodInkA |  Aktuality mého dne :o)
7.6.09
9:15
zataženo x(
hladová, nenapapaná
piju minerálku
v pyžamě xD
Neohlížej se, jde za námi kůň xD
neposlouchám
online
pracuju na blogu x)
měla bych se učit značky do autoškoly xD
pořád bohužel zabouchlá do bývalýho x(
nálada nic moc
nenamalovaná

Ahojíík kočandy moje x)
Jakpak se máte ? co je u vás nev ? jak se vám daří v hubnutí ?
U mě je to furt stejný, nějak mi pořád není do smíchu x( pořád myslím na bývalýho, taky teď furt řeším tu pitomou měsíční souvislou praxi, tedka mě čeká celý týden ranní směna x( což je nejhorší x( snad tam budou aspoň fajný sestry x) Ve čtvrtek jdu odevzdat přihlášku do autoškoly a už to začne xD ty joo to dopadne špatně, jáá a za volantem xD Dneska půjdu na 2 hod na bazén, budu plavat a pláávat xD potřebuju pohyb no x) a odpoledne musím pouklízet pokojík x( jsem si to nechala na neděli pač se mi dřív nechtělo ... V pátek jsem měla jít na dízu, jenže nějak se na mě kámoška vysrala, tak jsem nikde nešla a seděla doma x( V sobotu jsem měla jet za kámošema na nějaký slavnosti, měl přijet i Martin Maxa a tak xD no jenže kvůli špatnému počasí jsem tam nejela x( mě se poslední dobou vůbec nic nedaří ach jo x( No nic už končím s tím mým žvatláním x) brzy se zase ozvu x)


click to comment Stýská se mii x´(